З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2018 11:03

Шановні жителі Городницької ОТГ,депутати,колеги,працівники та ветерани  органів місцевого  самоврядування!

Щиросердечно вітаю вас із Днем місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Традиції самоврядування багатьох поколінь показали, що влада, обрана своїми ж земляками, і є насправді народною – тією, яка діє виключно в інтересах громади.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою та депутатами в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень. То ж прийміть мої сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру подяку за самовіддану працю, високий професіоналізм і вірність обов’язку.

Щиро зичу всім вам здоров’я, щастя, родинного затишку, бадьорості духу, віри у свої сили, згуртованості у праці!

Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої громади!

З повагою

голова Городницької селищної ради                                                                    Іван Онищук