Увага!Конкурс!

Дата: 08.01.2019 14:59

Запрошення

До участі в конкурсі на право оренди майна комунальної власності Городницької селищної ради.

1.Орендодавець-балансоутримувач - Городницька селищна рада,11714 вул.Заводська,8 смт.Городниця,Новоград-Волинський район,Житомирська область(інд.код за ЄДРПОУ 04348786).

2.Об'єкт майна комунальної власності на який оголошується конкурс на право оренди - частина будівлі (11,7 м2) адмінприміщення с.Кленова,вул Центральна,52

3.Умови оренди майна комунальної власності - розміщення офісів резидентів України.

4.Розмір орендної плати - річний розмір орендної плати за частину нежитлової будівлі складає-495,75.(чотириста дев'яносто п'ять гривень,сімдесят п'ять копійок).

5.Місце і термін проведення конкурсу оренди - Городницька селищна рада,вул.Заводська,8,смт.Городниця,Новоград -Волинського району Житомирської області,конкурс розпочинається - 08.01.2019року і закінчується 27.01.2019 року.

6.Кінцевий термін і місце прийняття пропозицій учасників конкурсу - Городницька селищна рада,11714 вул.Заводська,8,смт.Городниця,Новоград - Волинський район,Житомирська область,кабінет селищного голови 27.01.2019 року.

7.Додаткова інформація:

Для участі в конкурсі учасники конкурсу подають на розгляд конкурсної комісії наступні матеріали:

- заяву про участь в конкурсі,із зазначенням контактної інформації;

- документи,що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- належним чином завірені копії установчих документів та свідоцтво про державну реєстрацію;

- копію довідки про взяття на облік платника податку;

- копію довідки про включення юридичної особи до ЄДРПОУ;

- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість.

7.2.Якщо учасник конкурсу є суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою,подаються наступні документи:

- заява про участь в конкурсі,із зазначенням контактної інформації;

- копію документа,що посвідчує особу учасника конкурсу,або належним чином оформлену довіреність,видану пердставнику фізичної особи;

- копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

- копію свідоцтва платника податків;

8.Крім того,до перелічених вище документів,до конкурсної комісії додаються:

- зобов'язання(пропозиції)щодо виконання умов конкурсу,крім розміру орендної плати,

пропозиція щодо якого вноситься учасника конкурсу в день проведення конкурсу,та забезпечення виконання зобов'язань щодо сплати орендної плати,які включаються до проекту договору оренди;

- додаткові пропозиції до договору оренди(обсяг ресерсів,які будуть залучені,продукція,послуги,ринки збуту,джерела сировини,матеріалів,тощо).