З Днем пам'яті воїнів-інтернаціоналістів!

Дата: 15.02.2019 09:08

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року, 15 лютого на Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

Захищати революцію у «братській» країні 1979 року були направлені понад 150 тисяч українців. Більше трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулися в Україну інвалідами, близько 2 тисяч вважаються полоненими і без вісті зниклими. Всього, з 1979 року в Афганістані загинуло понад 14 тисяч радянських солдат, більше 30 тисяч з них були поранені; з афганського боку втрати були ще жахливіші — біля 1.5 мільйона загиблих і майже 5 мільйонів біженців, що знайшли притулок в сусідніх Пакистані та Ірані. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Бажаємо Вам доброго здоров’я, сімейного затишку, миру, злагоди, добра і довгих-довгих років життя!Низький уклін Вам,миротворці!

Голова Городницької селищної ради                        Іван Онищук