Виїзне засідання Ради регіонального розвитку в смт.Городниця.

Дата: 01.03.2019 08:28

28 лютого 2019року в приміщенні ОНЗ « Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулось виїзне засідання Ради регіонального розвитку Житомирської області за участі
голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича та голови Городницької селищної ради Івана Онищука
На заході були присутні: старости, депутат Житомирської обласної ради та директор державного підприємства «Городницьке лісове господарство» Віктор Мельник, керівники загальноосвітніх навчальних закладів , представники районної ради,голова районної ради – Дмитро Рудницький, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович, заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік, керівники підприємств, установ та організацій ,представники правоохоронних органів Городницької ОТГ, представники громадськості та ЗМІ.
Під час заходу учасники заслухали звіт голови ОТГ про розвиток Городницької громади за 2016-2018 роки та разом визначилися з перспективним планом на 2019-2021 роки по Городницькій ОТГ.
В кінці зустрічі присутніх розважав фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» Житомирської обласної ради.
Нагадаємо, Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.

Сектор загальної та організаційної роботи Городницької селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису