Щорічний зональний творчий огляд художньої самодіяльності.

Дата: 04.03.2019 14:58

Фото без описуФото без опису«Я люблю Україну пісенну свою» - під такою назвою в приміщенні Будинку культури Броницької Гути пройшов черговий щорічний зональний творчий огляд.
Були представлені творчі номери учасників художньої самодіяльності закладів культури Городницької ОТГ(смт.Городниця,с.Лучиця,с.Дубники,с.Кленова,с.Брониця,с.Червона Воля) та с.Броницька Гута.
На заході присутні були: перший заступник голови райдержадміністрації – Наталія Данилено, начальник відділу культури райдержадміністрації – Лілія Бобровська, заслужений працівник культури України – Юрій Лагасюк,головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Олена Брацюк, методист районного відділу культури- Ніна Петрук завідуюча методичним центром народної творчості відділу культури райдержадміністрації - Мирослава Повторейко,провідний методист методичного центру народної творчості відділу культури райдержадміністрації – Наталія Мединцева,голова Городницької ОТГ -Іван Онищук.

Сектор загальної та організаційної роботи Городницької селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису