Вітання зі святом весни 8 Березня

Дата: 07.03.2019 13:40

Прекрасні жінки Городницької  об’єднаної територіальної громади!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Від імені всіх чоловіків Городницької ОТГ прийміть сердечні вітання з прекрасним весняним святом краси і любові – 8 Березня!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче,що є у нашому житті – щастя,радість,кохання,пов’язане з жінкою. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів.                                               Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі. Своєю мудрістю Ви, оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай у душі ніколи не буде місцю розчарувань, а на серці завжди буде спокійно і тепло!  Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, радості, весняного настрою, родинного достатку!Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків,а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог! Будьте коханими і щасливими!

З повагою,та найкращими побажаннями

голова Городницької селищної ради                                      Іван Онищук