Міжобласний турнір з волейболу на кубок памяті А Дубчака серед чоловічих команд в м. Олевськ.

Дата: 12.03.2019 09:20

09.03.2019 в м Олевськ відбувся міжобласний турнір з волейболу на кубок памяті А Дубчака серед чоловічих команд . Серед учасників змагань була і наша команда Городницької ОТГ . В напруженій боротьбі вихованці ДЮСШ Городниці перемогли команду с.Лопатичі 2-1 , ВК Яструби Олевськ 2-0 , с.Жубровичи 2-0 . У фінальній грі поступились господарям змагань команді ВК Варварівки 0-2 . В підсумку посівши ІІ місце наші юні (15-19 річні) гравці доказали що є у Городниці перспективна команда із місцевих вихованців яка в майбутньому буде прославляти наше селище . Хочеться подякувати організаторам змагань за гарно проведений турнір , а також Нашим Меценатам за надану можливість брати участь у різних турнірах ...навіть за межами району депутату В С Мельнику , селищному голові І А Онищуку .

Автор Ксенз Олександр Анатолійович - тренер команди.