Засідання постійних комісій

Дата: 13.03.2019 18:22

13 березня в смт.Городниця відбулися засідання постійних комісій.

Спільне засідання комісій з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

І також,спільне засідання комісій з питань земельних відносин, благоустрою, санітарного стану, будівництва та екології та з питань гуманітарних ( освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

На засіданні було розглянуто ряд таких питань:

1.Про зміни до селищного бюджету Городницької селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3.Про благоустрій та санітарний стан селища та сіл Городницької селищної ради.

4.Про затвердження Програми "Організація харчування в закладах освіти Городницької селищної ради на 2019 рік.

5.Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Городницької селищної ради на 2019 рік.

6.Про внесення змін до положення про відділ праці та соціального захисту населення,сім'ї та дітей,затвердженого рішенням 13 сесії селищної ради 7 скликання від 30.08.2018 року.5- 13/2018.

7.Земельні питання.

Це було засідання комісії у ході підготовки до 18 сесії,яка відбудеться 14 березня.