Вітання голови Городницької селищної ради з Днем житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2019 08:33

Щиро вітаю із професійним святом, Днем працівників

житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках. Вони щодня докладають усіх зусиль, щоб жителі Городницької громади бачили чисті та охайні вулиці, двори та під’їзди.

Сподіваюсь, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного виконання поставлених перед нею завдань.

Ми цінуємо ваш професіоналізм і відповідальність в роботі.

Від імені всієї Городницької громади, дякую за вашу працю і бажаю кожному міцного здоров’я, благополуччя,родинного тепла,затишку, нових професійних висот, добра і удачі!

З повагою,голова Городницької селищної ради                            Іван Онищук