Звіт голови перед громадою.

Дата: 22.03.2019 13:40

21 березня, в актовій залі ОНЗ "Городницької ЗОШ І-ІІІ ст" голова Городницької селищної ради Іван Онищук прозвітував перед Городницькою громадою.

За допомогою мультимедійного проектора було представлено фото-звіт про зроблену роботу в ОТГза період 2017-2018рр.та перспективний план ОТГ на 2019-2021 роки.

У звіті Іван Анатолійович розповів про здобутки у роботі депутатів, виконкому і апарату селищної ради.

Звіт складався з декількох тематичних частин, зокрема благоустрій, соціальна сфера, та ін.. Селищний голова розповів про стан справ з ремонту вуличного освітлення населених пунктів ОТГ,та що було придбано за цей період.Також присутніх було поінформовано про стан справ у соціальній сфері, зокрема фінансування садочків і шкіл ОТГ, підтримку малозахищених верств населення та ін.

Було представлено перспективний план розвитку Городницької громади на 2019-2021 роки:

- Виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт автодороги Чижівка-Олевськ  на відрізку  Броницька Гута – Червона Воля(7,5 км.грунтової дороги)

- Виготовлення проектно-кошторисної документації – та капітальний ремонт відрізку автодороги Дубники-Липине-5,2км.

- Проведення капітального ремонту автодороги Городниця-Лучиця

- Виготовлення проектно –кошторисної документації та капітальний ремонт відрізку автодороги Городниця –Анастасівка-10км.

- Проведення поточного ремонту автодороги Городниця –Дубники(7 км.-проведення експлуатаційного ремонту)

- Термосанація будівлі ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.

- Заміна системи опалення в приміщенні Городницького ЦКРОІ

- Капітальний ремонт приміщення поліклініки КНП «АЗПСМ»

- Городницької селищної ради

- Термосанація приміщення бувшого цілодобового стаціонару

- Капітальний ремонт під ФП в с. Мала Анастасівка

- Спортивний майданчик із штучним покриттям смт.Городниця, ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

- Заміна покриття спортивного майданчика із штучним покриттям смт.Городниця,ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

- Капітальний ремонт приміщення для ЦНАП за адресою смт.Городниця вул.Нове Життя,8

- Ресурсна кімната в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

- Медіатека в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

- Ремонт шкільних кабінетів з географії ,хімії,біології в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

- Капітальний ремонт КНС вул.Паркова,смт.Городниця

- Шкільний автобус ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст»

- Реконструкція вуличного освітлення с.Лучиця, с.Мала Анастасівка, с.Анастасівка, с.Липине.

- Капітальний ремонт клубу в с.Кленова,с.Дубники,с.Мала Анастасівка

- Капітальний ремонт стадіону смт.Городниця.

- Компютерний клас «10+2» Кленівська філія ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

- Компютерний клас «10+2» Червоновільська ЗОШ І-ІІ ст.

Глядачі з залу ставили голові селищної ради запитання, на які він, за можливості, відповідав.

Подякувавши усім присутнім,селищний голова,на цьому свій звіт завершив.

Сектор загальної та організаційної роботи.