Інформація для субсидіантів, які не є пенсіонерами та яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року.

Дата: 28.03.2019 08:48

Повідомляємо про те, що Ощадбанк є уповноваженим банком з монетизації субсидій згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами та доповненнями та постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62.

Для зручності всім субсидіантам, які не є пенсіонерами, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або через Контакт-центр Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних або мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Звертаємо вашу увагу

Щодо інформації з будь-яких питань, пов’язаних із призначенням субсидії, одержувачам слід звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати потрібно звертатись до постачальників комунальних послуг.
Щодо процедури виплати субсидії через систему «Швидка копійка» Ощадбанку або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку, та порядку призначення зустрічей на відвідування відділень Ощадбанку потрібно звертатись до Контакт- центру Ощадбанку, тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).
У разі, якщо субсидіант, не одержує пенсію в Ощадбанку, житлова субсидія в готівковій формі, буде перерахована на пенсійний рахунок, відкритий в обслуговуючому банку, або виплачена АТ «Укрпошта».

Якщо субсидію оформлено:

до 31 грудня 2018 року, то з березня 2019 року субсидіант отримає призначену житлову субсидію в готівковій формі через Ощадбанк на поточний рахунок, для виплати соціальної допомоги/депозитів/заробітної плати або через систему термінових платежів «Швидка копійка».

Рахунки за комунальні послуги будуть надходити в повному обсязі, без урахування субсидії, і субсидіантам необхідно самостійно і своєчасно оплачувати комунальні послуги, використовуючи отримані кошти. Кошти, які залишаться після сплати комунальних послуг (заощаджені за рахунок економного споживання житлово- комунальних послуг), можна витрачати на власний розсуд.

після 1 січня 2019 року, то з лютого субсидіант отримає безготівкову грошову субсидію через Ощадбанк.

Ощадбанк здійснюватиме персоніфікований облік субсидіантів та коштів, які надходять для виплати субсидій. На підставі реєстрів нарахованих сум платежів за спожиті комунальні послуги, які буде отримано від постачальників комунальних послуг, Ощадбанк здійснюватиме переказ коштів, що надійшли для виплати субсидій, на рахунки постачальників комунальних послуг. Заощаджені кошти за весь опалювальний сезон субсидіант отримає в червні на поточний рахунок, відкритий автоматично в Ощадбанку.

Звертаємо вашу увагу

Щодо інформації з будь-яких питань, пов’язаних із призначенням субсидії, одержувачам слід звертатись до відділу праці,соціального захисту населення,сім'ї та дітей.
Щодо призначення часу для відвідування Ощадбанку з метою отримання житлової субсидії в готівковій формі необхідно здійснити реєстрацію на сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

На данном изображении может находиться: текст