Сьогодні запустили електронний рецепт.

Дата: 01.04.2019 15:40

Сьогодні запустили електронний рецепт ???? Поки на рівні програми "Доступні ліки". Перші пацієнти вже скористалися електронним рецептом і в новому зручному форматі отримали в аптеках свої ліки від серцево-судинних хвороб, діабету та бронхіальної астми.

Докладно, як це працює - описано тут: https://goo.gl/SeMTHL

Що ще змінюється з квітня:

????‍? У медичних закладах, де працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри, завершується перехідний період на нову модель фінансування за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”.

? Усі пацієнти, що звернулися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, отримають медичну допомогу. Лікар зможе прийняти пацієнта та укласти з ним декларацію одразу на прийомі або порадити укласти декларацію з іншим лікарем, якщо у нього вже достатня кількість пацієнтів.

? Кінцевого терміну підписання декларації немає. У випадку невідкладного стану пацієнтам, які не обрали свого лікаря або знаходяться у відпустці чи відрядженні, сімейний лікар, терапевт або педіатр надасть безоплатно медичну допомогу.

???? Екстрена медична допомога приїжджатиме на виклики до всіх пацієнтів, яким потрібна медична допомога, незалежно від того, підписана декларація з сімейним лікарем, терапевтом, педіатром чи ні.

Докладніше на сайті: https://goo.gl/fmSWTv