Кабмін визначив суми щорічної грошової допомоги учасникам бойових дій.

Дата: 05.04.2019 09:16

Уряд ухвалив постанову щодо виплати у 2019 році разової допомоги до 5 травня:

учасникам бойових дій;
постраждалим учасникам Революції гідності;
особам з інвалідністю внаслідок війни;
учасникам війни;
особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
жертвам нацистських переслідувань.
Суми грошової допомоги розрахували таким чином:
1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 3 850 гривень;

II групи – 3 400 гривень;

III групи – 2 950 гривень.

2. Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 295 гривень.

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 850 гривень.

4. Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 840 гривень.

5. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 гривень.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек