Сьогодні,16.04.19 р.в приміщенні Городницької селищної ради відбулося засідання постійних комісій.

Дата: 16.04.2019 15:45

Сьогодні,16.04.19 р.в приміщенні Городницької селищної ради відбулося засідання постійних комісій на яких розглядався ряд таких питань:
1.Про зміни до селищного бюджету Городницької ОТГ на 2019р.
2.Про виконання селищного бюджету Городницької селищної ОТГ за І квартал 2019року.
3.Про затвердження розпоряджень селищного голови.
4.Про роботу постійної комісії з питань бюджету,комунальної власності та планування соціально - економічного розвитку.
5.Про затвердження передавального акту комунального закладу Городницький дошкільний навчальний заклад №2 "Сонечко" Городницької селищної ради Нов.-Волинського р-ну Житомирської обл.
6.Про затвердження Статуту Городницького закладу дошкільної освіти (ясел-садка)№1 комбінованого типу "Калинонька" Городницької селищної ради.
7.Про затвердження Положень про структурні підрозділи Городницької селищної ради та її виконавчих органів.
8.Про затвердження структури та чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів.
9.Про план роботи Городницької селищної ради на ІІ квартал 2019 року.
10.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Городницької селищної ради.
11.Про вступ в члени Житомирської регіональної асоціації об'єднаних територіальних громад.
12.Про списання з балонсу Городницької селищної ради аварійної будівлі школи в с.Дубники.
13.Земельні питання.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 7 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????