15 травня Україна відзначає Міжнародний день сім’ї.Городницька селищна рада вітає всю громаду з цим чудовим святом!

Дата: 15.05.2019 10:01

Напевно, для кожного з нас немає нікого ріднішого і святішого, ніж мама, сім’я, родина, рід.
Справжня сім’я тримається на взаєморозумінні, довірі, турботі один про одного, радості від спільних дій. Рідний дім – це місце, куди завжди з нетерпінням повертаєшся. Лише там ми можемо бути собою. І що б не трапилося, завжди можемо розраховувати на підтримку рідних.
Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. Нехай радість дитячих очей дарує натхнення до праці, а посмішка другої половинки допомагає долати усі вітри життя.