День вишиванки в Городниці.

Дата: 20.05.2019 08:27

Городницька ОТГ теж відсвяткувала Міжнародний День Вишиванки!
Всі хто любить Україну прийшли на свято у вишиванках, щоб підтвердити, що ми - єдиний народ, і бережемо нашу історію.
Виступи учасників художньої самодіяльності Городницького Будинку культури та с. Червона Воля,як завжди не давали погляду відірватися від їх колоритних костюмів і чарівних голосів.Вокалісти Городницької ОТГ та школярі з ОНЗ "Городницька ЗОШ" l-lll ступенів теж зірвали шквал аплодисментів.
Виставка народних умільців -це окремі витвори мистецтва,які замилували око.
Запрошені артисти та гості з Чижівської ОТГ привезли красиві пісні,які брали за душу.
Молодіжна рада при Городницькій селищній раді, теж долучилася до свята започаткувавши традицію вишивання рушника,якого передаватимуть Молодіжним радам Житомирщини.
Новенькою "фішкою" свята стало дефіле мам з дітками у вишиваночках.
Святкову атмосферу створили бібліотекарі та працівники відділу культури,наваривши смачного кулішу і ароматного чаю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису