В ОНЗ "Городницька ЗОШ"I-III ст. провели конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою "Людина і ліс".

Дата: 21.05.2019 08:40

ОНЗ "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Ліс - це життя самої планети. Вабить він до себе в будь-яку пору року. Ліс - це особливий, безкінечно добрий, безкінечно щедрий організм, який нічого не просить для підтримки свого існування, навпаки, він бере під захист всі живі істоти.
Щорічно ДП "Городницьке лісове господарство" в рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" оголошує конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою "Людина і ліс".
17 травня В.С. Мельник (директор ДП "Городницьке лісове господарство") , Д.П. Сорока (інженер лісового господарства) та В.В. Мойсюк (інженер лісових культур) нагородили переможців конкурсу грамотами та цінними подарунками