Друга хвиля випускних в ЗДО №1"Калинонька"

Дата: 31.05.2019 15:56

Нарешті діждалися випускного балу 16 вихованців групи "Калинонька» ЗДО №1 «Калинонька». Свято було яскравим, радісним і, звичайно, зі сльозами на очах. Вітали випускників усі: малюки груп середнього та раннього віку, батьки випускників, завідуюча ЗДО Олена ОлександрівнаСтепанюк,в.о начальника відділу освіти Ганна Миржиєвська,представник від депутата обл.ради Т.С.Кутковець,рідні та вихователі.

Незабутнім моментом свята став танок мам із дітками. Наприкінці свята були врученні дипломи й подарунки випускникам від селищної ради та від депутата Житомирської обласної ради В.С.Мельника.

Від імені всіх дітей і батьків були сказані слова подяки всім працівникам дитячого садка.

Укотре пересвідчувались рідні і гості цих хвилюючих урочистостей у неймовірній атмосфері, що панує з року в рік на випускних балах, де вихователі й музичні керівники здатні творити щоразу справжнісінькі дива, вражаючи яскравими родзинками сценаріїв свята.

Випускний бал пройшов цікаво і хвилююче. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників.