Оголошення для українських виробників продуктів харчування.

Дата: 12.06.2019 10:38

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики повідомляє, що Європейський Банк Реконструкції та Розвитку й Офіс з просування експорту  України у рамках ініціативи ЄС EU4 Business запрошують українських виробників продуктів харчування до участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться у м.Тбілісі з 10 по 12 вересня 2019 року.

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та розширення власного експорту на ринок Грузії через встановлення ділових контактів з потенційними грузинськими партнерами.

До участі у заході запрошуюються виробники випічки,шоколаду та виробів з шоколаду,перероблених фруктів та овочів,молочної продукції,переробленого м’яса.

До бізнес-делегації,за допомогою професійного іноземного консультанта,буде відібрано 23 компанії з найбільшим потенціалом виходу на ринок Грузії.

Учасники можуть розраховувати на:

• Індивідуально організовані B2B- зустрічі,заплановані іноземним консультантом;
  • Вивчення торгових можливостей Грузії на місці;
  •  Аналіз торгових можливостей у Грузії та рекомендації  щодо виходу  на локальний ринок;
  • Візити на грузинські підприємства для обміну досвідом;

На всі заходи кошти виділяють ЄС у рамках ініціативи EU4Business та Уряд України . Учасники оплачують лише квиток,проживання,харчування та індивідуальні витрати.

Реєстрація триває до 20 червня 2019 року включно

за посиланням ://bit.ly|TMGeorgia.

З організаційних питань щодо участі в заході звертатися до Юлії Котової – jkotova@fsr.org.ua.