Вітання з Днем Святої Трійці

Дата: 14.06.2019 14:19

Дорогі жителі Городницької  громади! 16 червня ми відзначаємо велике християнське свято –

День Святої Трійці.Вітаю Вас з цим величним святом!
Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Нехай для вас в цей день світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим.
Бажаю вам сердечного тепла, родинного затишку та великого щастя. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань!

З повагою,голова Городницької селищної ради                      Іван    Онищук