22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2019 20:29

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.
Саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом. Відповідно до висновків Надзвичайної комісії - на території Житомирської обл.з липня 1941р.по березень 1944 р.загинуло 249 тис.152 особи з яких 170 тис.557 мирних громадян,78тис.595 військовополонених.
Тож,в цей день ми схиляємо голови перед святою пам’яттю полеглих, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу, перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим учасникам та свідкам війни!

Нет описания фото.