Дата: 27.06.2019 16:06

27 червня відбулося засідання виконавчого комітету Городницької селищної ради на якому шляхом обговорення вирішувалися нагальні питання громади:
1. Про підготовку та проведення свята Маківка літа.
2. Про ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку .3. Про план роботи виконкому Городницької селищної ради на ІІІ квартал 2019 року.
4. Про стан техногенної та пожежної безпеки Городницької ЗДО № 1.
5. Про підготовку підприємств, організацій, установ Городницької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період.
6. Про виплату одноразової грошової допомоги на поховання
7. Про погодження режиму роботи магазину № 3 по вулиці Центральна,23 в смт
Городниця
8. Про погодження режиму роботи торгівельного павільйону «На хвилинку» на території селищного ринку в смт Городниці
9. Про погодження режиму роботи бару по вулиці Заводська,11 в смт Городниця
10. Про погодження режиму роботи торгівельної палатки «Чернігівське» на території селищного ринку в смт Городниця
Серед присутніх членів виконкому:
голова Городницької селищної ради -Онищук І.А.,
священнослужитель Городницького Ставропігійного Свято-Георгіївського монастиря - Кушнерук С.А.,головний лісничий ДП «Городницьке ЛГ» - Валєнкевич Л.М.,директор ОНЗ «Гродницька ЗОШ I-III ст.» - Гончаренко С.В.,приватний підприємець - Марчук П.В, головний лікар КНП «АЗПСМ» Городницької селищної ради - Шалько Р.Н., директор установи культури смт.Городниця - Жуковська Л.І., голова правління Городницького СТ - Гранецький В.А., секретар виконавчого комітету –Маруш Т.С., в.о старост – Остапчук М.В.,Потайчук В.М.,Кузнець О.В.
Запрошені: начальник відділу культури,туризму та спорту - Курильчук І.Е.