Рішення прийнято про початок реорганізації Броницькогутянської сільської радишляхом приєднання.

Дата: 19.07.2019 11:05

18 липня депутати Городницької селищної ради зібралися на засідання, щоб обговорити і прийняти рішення із 13 важливих питань.
В ході засідання депутати прийняли рішення з питань бюджету, земельних питань, роботи структурних підрозділів,затвердили зміни до Броницькогутянського бюджету та затвердили звіт про виконання селищного бюджету.
Також було прийнято рішення про початок реорганізації Броницькогутянської сільської ради шляхом приєднання до Городницької селищної ради. В ході розгляду питань, депутати вносили пропозиції і ставили запитання, а у підсумку,рішення було прийнято одноголосно.
Окремо було прийнято рішення про початок повноважень депутатів Городницької селищної ради, затвердження структури та чисельності апарату селищної ради, її виконавчих органів та інші питання.

З проектами рішень ви може ознайомитися на сайті Городницької селищної ради