Аматорький хоровий колектив "Оксамит" БК смт Городниця

Дата: 16.09.2019 11:52

Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в селищі Городниця. Мистецькі заходи – це невичерпне джерело для духовного життя громади.
Саме заходи художньої самодіяльності акумулюють, очищають, утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу в цілому.
Тому при Будинку культури працюють гуртки художньої самодіяльності: танцювальний, хоровий та чоловічий вокальний гурт.
Хоровий колектив створений у 1980 році, досвідчений керівник - Віктор Миколайович Виговський. Колектив змінювався та доповнювався новими учасниками, але основний склад хору – це учасники художньої самодіяльності, які активно приймають участь з початку створення хорового колективу понад 39 років. Колектив має в складі 28 учасників. Учасники хорового колективу щорічно приймають участь в огляді художньої самодіяльності Новоград-Волинського району, неодноразово були нагороджені грамотами за призові місця, активно приймають участь в концертних програмах, проведення масових заходів до свят Городницької ОТГ.У 2019 році хор художньої самодіяльності Городницького БК отримав назву «Оксамит».