Палько Володимир Адамович

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище________Палько__________________________________

Ім’я______Володимир____по батькові____Адамович___________

Народився 26 грудня 1969 року  в  смт. Городниця  Новоград-Волинського району Житомирської області, українець. У 1977 році вступив до першого класу 8- річної Городницької загальноосвітньої школи №2. У 1985 році  закінчив   8 класів Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 1985  по  1989р.р.  навчався  в  Новоград-Волинському машинобудівному технікумі, за фахом - технік-механік.

З  квітня   1989  року  по травень  1989 року  працював  на Городницькому фарфоровому заводі на посаді слюсар-ремонтник.

З травня 1989 року по травень 1991 року проходив строкову військову службу в лавах збройних сил СРСР. З серпня 1991 року і наданий час працюю в ДП «Городницьке лісове господарство» на різних посадах, на теперішній        час – завідуючий складом. Сімейний стан – одружений, маю дві доньки. Дружина – Палько      ( Адамчук )  Світлана Борисівна 1972 року народження, українка, домогосподарка. Донька –Палько   Катерина Володимирівна 1992 року народження. Донька – Теслюк  ( Палько )  Анастасія Володимирівна 1995 року народження. Член політичної партії «Наш Край». Депутат Городницької селищної ради.

Я, та мої найближчі родичі під судом та слідством не перебували.

На теперішній час я проживаю за адресою: 11714, Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н., смт. Городниця.

Мобільний телефон: +380977718810