Валєнкевич Олександр Леонтійович

Дата: 26.09.2019 09:05

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Валєнкевич Олександр Леонтійович, народився 10 червня 1986 року в смт. Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

1993 року пішов до Городницької школи І-ІІІ ступенів. Після закінчення одинадцятого класу в 2003 році вступив до Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) в м. Рівне. За спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» закінчивши навчання в 2008 році в НУВГП отримав диплом за фахом «Інженер з транспорту». В 2008 році одружився. З 02 серпня 2008 року працював інженером матеріально-технічного постачання Городницького АТП ДП «Городницьке лісове господарство».

20.10.2008 року народилася донька Дарина. 18.09.2011 р.  народилася донька Софія.

22.05.2012 року на зборах трудового колективу був обраний Головою профспілкового комітету ДП «Городницьке лісове господарство» по даний час. Судимість відсутня. Проживаю в смт. Городниця. Тел. 0674108040.