Секретар Городницької селищної ради Т.С.Маруш та начальник відділу культури І.Е.Курильчук урочисто привітали бібліотекарів Городницьких бібліотек з професійним святом!

Дата: 30.09.2019 14:25

Уже 20 років 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.І з цієї нагоди секретар Городницької селищної ради Т.С.Маруш та начальник відділу культури І.Е.Курильчук урочисто привітали бібліотекарів Городницьких бібліотек з професійним святом!
Тетяна Сергіївна висловила щиру вдячність бібліотекарям за їхню працю і відзначила,що ніякі цифрові технології не замінять книгу.Ті пахучі сторінки,гортаючи які,отримуєш колосальну насолоду.Побажала наснаги у роботі і надалі успішно реалізовувати свій творчий потенціал.
Ірина Едуардівна теж у свою чергу відзначила,що наші бібліотекарі є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершини знань і мудрості та побажала і надалі прищеплювати читачам любов до книги.