Шановні працівники та ветерани поштового зв'язку! Прийміть щирі вітання зі святом - Всесвітнім днем пошти.

Дата: 09.10.2019 13:52

Шановні працівники та ветерани поштового зв'язку!
Прийміть щирі вітання зі святом - Всесвітнім днем пошти.

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, адже вашими послугами користується велика кількість жителів нашої громади.
Тепло на душі стає, коли думаєш про те, що у наш час, час мобільного зв`язку та Інтернету, поштовий зв`язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, залучаючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.
Від усього серця бажаємо Вам, представникам непростої, але почесної професії, здоров`я, благополуччя та душевної рівноваги.

З повагою,Городницький селищний голова Іван Онищук та колектив Городницької селищної ради.