17 жовтня на стадіоні в смт.Городниця відбулася чергова гра в Дитячо-юнацькій футбольній лізі Житомирської області.

Дата: 21.10.2019 10:49

17 жовтня на нашому стадіоні відбулася чергова гра в Дитячо-юнацькій футбольній лізі Житомирської області. До городницьких футболістів завітали гості з ДЮСШ смт. Хорошів.
Це була зустріч двох лідерів першості, а тому гра видалась бойовою та безкомпромісною. Ще на початку матчу нашим юнакам видалась результативна атака і Денис Боровик відкрив рахунок. Далі гра нагадувала гойдалки, коли атака однієї команди продовжувалась атакою іншої, але захист обох команд надалі не помилявся.
Наші юнаки виграли 1:0 і ще більш зміцнили своє лідируюче положення в турнірній таблиці.
Наступна гра відбудеться знову на нашому стадіоні 29 жовтня з футболістами спортивного ліцею с. Селянщини.