Свято Осені у ДНЗ №1 "Калинонька" за адресою вул.Замкова,9.

Дата: 31.10.2019 13:41

Настала найкраща і наймальовничіша пора року - золота осінь. У чарівні дні листопада у ДНЗ «Калинонька» за адресою вул.Замкова,9 відбулося  осіннє свято. Активну участь приймала старша та середня група. Мальовнича пора року, прикрасила все навкруги різними кольорами, золотом листви та червоними китицями калини.
Кожна група підготувала свою виставу із яскравих пісень, запальних танців. Також діти зустрічали казкових персонажів,змагалися в іграх, розповідали вірші,збирали врожай,Наприкінці святковаго дійства чарівна Осінь пригостила дітей своїми смачними дарами. По закінченню свята за традицією відбувся Осінній ярмарок.

Такі свята дають змогу показати, які обдаровані діти, та як всебічно розвинені. Всі присутні отримали велику насолоду від святкового ранку, а діти - задоволення від виступів, почуваючи себе справжніми артистами.

Наступного року до школи підуть кмітливі і талановиті діти, і виступаючі на святі осені - тому доказ.