В Городницькій громаді привітали працівників соціальної сфери.

Дата: 01.11.2019 11:29

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування найменш захищеним верствам населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки.

І сьогодні,1 листопада їх привітав з професійним святом , селищний голова Іван Анатолійович Онищук.

В Городницькому територіальному центрі соціальної допомоги працює 9 чоловік: 8 соціальних робітників і 1 соціальний працівник, які обслуговують 73 громадян по Городницькій ОТГ. Це люди,які піклуються про людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, громадян,які потребують стороннього догляду , допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.Голова громади у своєму привітанні відзначив,що працівники соціальної сфери виконують не лише свої професійні обовязки,а й здійснюють місію добра,милосердя,порятунку та подякував за все те,що вони роблять для людей.

За багаторічну сумлінну працю,зразкове виконання службових обов’язків,високий професіоналізм,надання якісних соціальних послуг та з нагоди професійного свята – працівників соціальної сфери ОТГ нагородили  грамотами.