25 позачергова сесія Городницької селищної ради.

Дата: 05.12.2019 13:53

На сьогоднішній 25 позачерговій сесії 7 скликання селищний голова привітав грамотами та подяками депутатів, працівників селищної ради та виконуючих обов’язки старост за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання депутатський обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування.
Крім урочистої частини на порядок денний було винесено ряд питань:
1. Про внесення змін до до селищного бюджету Городницької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
2. Про внесення змін до Броницькогутянського сільського бюджету на 2019р
3. Про затвердження розпоряджень селищного голови
4. Про затвердження переліку проєктів,що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обєднаних територіалдьнпх громад у 2019 році в Городницькій селищній раді.
5. Про створення соціально-транспортної служби «Соціальне таксі» при КЗ «Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»
6. Про створення Музею історії спадщини Городницької об'єднаної територіальної громади та виробів Городницького фарфорового заводу Новоград-Волинського району Житомирської області .
7. Про харчування дітей в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Городницької селищної ради» Новоград-Волинського району Житомирської області та у загальноосвітніх школах Городницької селищної ради .
8. Про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Городницької селищної ради .
9. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.
10. Про затвердження Цільової програми «Соціальне таксі» Городницької селищної ради на 2020 рік.
11.Про затвердження Програми поліпшення стану безпеки,гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки
12. Про затвердження Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини ,протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Городницької селищної ради (ОТГ) на 2020-2024роки
13. Про затвердження цільової програми реалізації сімейної, гендерної політики Городницької селищної ради на 2020 рік.
14. Про затвердження Програми відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення Городницької селищної ради на приміських автобусних маршрутах загального користування на 2020 рік.
15. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту Городницької селищної ради на 2019 рік
16. Про затвердження програми фінансової підтримки Новоград-Волинської міжрайонної державної лабораторії Державної служби України з питань
безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2019 рік.
17.Земельні питання