Міжнародний День людей з інвалідністю в Городницькій громаді.

Дата: 03.12.2019 14:04

З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю хор «Оксамит» Городницького Будинку культури підготував концертну програму для людей з інвалідністю,відділ соціального захисту населення разом з Городницьким територіальним центром соціальної допомоги приготували частування. Для людей,які не можуть самостійно пересуватися теж було сформовано продуктові набори.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.