День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.Звернення селищного голови.

Дата: 14.12.2019 09:09

Минуло понад три десятиліття від дня цього великого і незгасного лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру.
Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб ціною власного життя і здоров’я захистити рідну землю і весь народ.
Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Ви – справжні герої. Низький Вам уклін за мужність, героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії.
А ті, хто відійшов у вічність, залишаються навічно у наших серцях. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, терпіння, щастя, родинного тепла!
Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир.
Селищний голова Іван Онищук