Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая.

Дата: 19.12.2019 08:10

Шановна громадо! Дорогі батьки та діти!
Від щирого серця вітаю вас із прийдешнім Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят. Сьогодні наші серця як ніколи наповнюються милосердям та добротою, а в наші домівки приходить світла радість і добрі сподівання. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.
Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.
Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.
Щиро вітаю усіх жителів Городницької громади, а передусім дітлахів, з Днем Святого Миколая, зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість. Бажаю усім щедрості та благословення Миколая Чудотворця, його прихильності та опіки, успіху у всіх добрих починаннях, затишку в оселях і щоб наші задуми і мрії обов’язково здійснювалися.Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.
Селищний голова Іван Онищук