Відбулося засідання 26 сесії 7 скликання.

Дата: 20.12.2019 15:05

Сьогодні 20 грудня відбулася 26 сесія 7 скликання з таким порядком денним:
1.Про внесення змін до селищного бюджету Городницької ОТГ на 2019 рік.
2.Про програму соціально-економічного розвитку Городницької селищної ради на 2020 рік.
3.Про селищний бюджет Городницької селищної ОТГ на 2020 рік.
4.Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчиї органів.
5.Про безоплатне прийняття в комунальну власність Городницької ОТГ об'єктів та майна,яке знаходиться на території колишньої Броницькогутянської сільської ради із спільної ком.власності територіальних громад сіл,селища Нов.-Вол.р-ну.
6.Про затвердження передавального акту майна,основних засобів,нематеріальних активів,запасів,грошових коштів та розрахунків Броницькогутянської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.19 та зобов'язань Броницькогутянської сільської ради Городницькій селищній раді.
7.Про затвердження актів приймання -передачі документів,що нагромадилися під час діяльності Броницькогутянської сільської ради станом на 31.12.19.
8.Про безоплатну передачу майна із спільної комунальної власності Городницької селищної ради на баланс Городницького ВПЖКГ.
9.Про створення комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості "Імпульс" Городницької селищної ради Нов.-Вол.р-ну.
10.Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Комунального підприємства "Поступ"Городницької селищної ради.
11.Про затвердження Положення про службове житло.
12.Про план роботи Городницької селищної ради на l -ше півріччя 2020 р.
13.Про затвердження програми розвитку культури,туризму та спорту в Городницькій селищній раді на 2020р.

14.Про затвердження Програми "Організація харчування в закладах освіти Городницької селищної ради на 2020 р."
15.Про затвердження Програми "Благоустрій Городницької селищної ради на 2020 р.
16.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на 2020-2023рр.
18.Про внесення змін до рішення Городницької сел.ради від 30.08.18ном.14-13/12"Про затвердження Програии стимулів та розвитку надання первинно-санітарної допомоги населенню Городницької ОТГ та відновлення матеріально-технічної бази КНП"АЗПСМ" на 2018-2022 рр.
19.Про затвердження фінансового плану ЯКНП"АЗПСМ"Городницької селищної ради на 2020 рік.
20.Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
21.Земельні питання.
Також селищний голова привітав грамотами тих працівників місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування,які з поважних причин були відсутні на минулій сесії.