З 01.01.2020 у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків.

Дата: 15.01.2020 13:48

З 01.01.2020 у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Проте, протягом першої декади січня 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ. З 01.01.2020 року відповідно до Наказу Міністерства фінансів України про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, від 31.12.2013 № 1203 у Державній казначейській службі України були відкриті: - за погодженням органів, що адмініструють податки, збори, платежі та інші надходження, та місцевих фінансових органів та закону про Державний бюджет та рішень сесій місцевих рад про затвердження місцевих бюджетів на 2020 рік на базі МФО 899998 Державної казначейської служби України, рахунки по обліку надходжень до бюджетів та коштів єдиного соціального внеску. Нові рахунки в установленому порядку доведені до контролюючих органів та розміщені на WEB – порталі Державної казначейської служби України; - на ім’я розпорядників/одержувачів бюджетних коштів на базі МФО 820172 Державної казначейської служби України нові реєстраційні та за власними надходженнями рахунки. З метою посилення уваги учасників бюджетного процесу до змінених рахунків надаємо схему аналітичних параметрів доходних та видаткових рахунків, ПОЧИНАЮЧИ З 12-ТОЇ ЦИФРИ В СТАНДАРТІ IBAN: BBBBKFSSSHRRWOOTTT, де ВВВВ – новий балансовий рахунок за НПР.

За детальною інформацією звертатися в Городницьку селищну раду

(відділ фінансів)