Звіт про роботу Броницькогутянського ДНЗ

Дата: 20.01.2020 09:52

Броницькогутянський ДНЗ «Сонечко» складається із однієї різновікової групи, до складу якої входить 29 дітей. Дошкільний навчальний заклад працює за програмою «Українське дошкілля».

У закладі проводяться заняття з навчання та виховання дітей в ігровій формі, які відповідають вимогам програми «Українське дошкілля».

Функціонує танцювальний гурток- «Блискавка» Керівник – Павлюченко Ніна Юріївна.

Для фізичного розвитку  проходять змагання, які відповідають віковим вимогам дітей.

У ДНЗ проводиться багато свят та розваг:

1.Свято Нового року
2.Мамине свято
3.Великоднє свято
4.Прощавай садочок
5.Свято до дня Захисту дітей
6. Свято Дня захисника Вітчизни
7.»Осінній бал»
8. «Андріївські вечорниці»
9.Виховні години вшановування пам'яті Лесі Українки і Тараса Григоровича Шевченка.

У груповому приміщенні створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Предметно-ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові осередки обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

Головним є те, що дошкільний заклад прагне бути тим місцем, де діти можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров'я , реалізувати свої здібності, товаришувати весело і щасливо жити.

Завідувач ДНЗ - Вишинська Любов Іванівна