Вітання лікарю-терапевту КНП "АЗПСМ" Городницької селищної ради.

Дата: 24.01.2020 13:28

Сьогодні,24 січня святкує свій День народження лікар-терапевтр з багаторічним стажем КНП «АЗПСМ»Городницької селищної ради Михайло Степанович Сеньків!

Шановний Михайле Степановичу !

Прийміть найщиріші привітання з Днем народження! В цей день дозвольте виразити свою глибоку пошану та вдячність Вашій щоденній кропіткій діяльності.

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжує яскравий успіх, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення та ниві вітчизняної охорони здоров’я! Глибоко вдячні Вам за професіоналізм,сумлінну працю, витримку, роки роботи і вміння дарувати людям радість життя! Бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагою,

Городницький селищний голова                                        Іван Онищук