27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам’ять жертв Голокосту.

Дата: 27.01.2020 10:46

27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам’ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей єврейської національності, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

Саме в цей день,відчинилися двері на волю для тих, кому вдалося вижити у пеклі одного з найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау.

Пам’ять про невинно винищених за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять у собі тоталітарні ідеології, ненависть, зверхність, ксенофобія та расизм.

Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв. Зробимо все можливе, щоб найважливіші суспільні цінності – людяність, свобода, мир та гуманізм – завжди панували на нашій землі.