У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбудеться день відкритих дверей.

Дата: 06.02.2020 09:00

15.02.2020 у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбудеться день відкритих дверей, під час якого буде проведено презентацію факультетів та кафедр військового інституту, ознайомлення гостей з умовами навчання, вступу та побуту курсантів. Крім того в рамках дня відкритих дверей буде безкоштовно проведено тренувальне тестування за програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та фізики та перший тур Всеукраїнської олімпіади з математики Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, який також можливо пройти он-лайн на офіційному веб-сайті закладу www.zvir.zt.ua. Запрошуються вихованці усіх закладів освіти прийняти участь у запланованому заході.
Початок заходів о 10.00.
Електронний вигляд фото- та відео матеріалів про Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова можна переглянути та завантажити на сайті інституту та Telegram каналі "Вступ до ЖВІ".

З повагою та найкращими побажаннями
Житомирський військовий інститут
імені С. П. Корольова.