Вітаємо начальника відділу культури,туризму та спорту.

Дата: 08.02.2020 08:00

Вітаємо з Днем народження красиву жінку,приємну людину,начальника відділу культури,туризму та спорту Городницької селищної ради Ірину Едуардівну Курильчук!

Шановна Ірино Едуардівно!

У цей день прийміть наші найщиріші побажання гарного здоров'я, щастя, благополуччя та добробуту! Нехай Ваше життя буде наповнене любов'ю та радістю, відчуттям гармонії та задоволення. Бажаємо Вам вірних друзів, підтримки колег, успіхів у професійній діяльності та втілення всіх задумів! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами,які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З Днем народження!

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Іван Онищук та колектив Городницької селищної ради.