Офіційний сайт Городницької селищної ради

Житомирська область, Звягельський район

Волейбольна команда Городницької ОТГ другий рік підряд стає чемпіоном Житомирської області з волейболу серед юнаків в залік Гімназіади Житомирщини!!!

Дата: 11.02.2020 14:08
Кількість переглядів: 733

Волейбольна команда Городницької ОТГ другий рік підряд стає чемпіоном Житомирської області з волейболу серед юнаків в залік Гімназіади Житомирщини !!! 06.02.2020 в м Баранівка і смт Першотравенськ відбулися фінальні змагання з волейболу серед школярів . У фінал вийшли 8 команд які по жеребкуванню поділились на дві підгрупи : група 1 - Городницька ОТГ , Баранівська ОТГ , Попільняньська ОТГ , Станішівська ОТГ , група 2 - Ушомирська ОТГ , м. Коростень , м. Бердичів , Лугинська ОТГ . Після ігор в групах перемогу святкували команди Городниці та Ушомира які свої ігри впевнено перемогли з рахунком 2-0 . Фінал вийшов дуже цікавим і напруженим ( 2-1 ). Перша партія була за Городничанами , другу впевнено перемогла Ушомирська команда . В третій партії перемогли Городницькі юнаки з рахунком 15-13 і вдруге стали чемпіонами області !!! Третіми стали команда Станішівської ОТГ перемігши м Бердичів 2-0 . Хочеться відмітить хорошу організацію змагань , призери отримали медалі грамоти і кубок . Вітаємо чемпіонів учнів Городницької школи : Міськова Дмитра , Штерика Едуарда , Шиліна Кирила , Нагалевського Олександра , Костюка Євгена , Чулкова Владислава , Гутеля Антона , Дикуна Олександра , Костюка Дениса , Захарова Івана , Костюка Миколу , Левандовського Мирослава ! Молодці так тримати ! Нових перемог , нехай фортуна завжди буде з Вами !

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису