Співчуваємо...

Дата: 17.02.2020 14:28

На 72-ому році життя несподівано перестало битися серце Касьян Галини Анатоліївни,людини, яка пів життя пропрацювала директором ДнЗ «Сонечко» і прожила життя, насичене невтомною працею, любов’ю до дітей, родини, людей.

2 березня їй мало виповнитися 73 роки.

Галина Анатоліївна все життя віддала нелегкій праці і виховала не одне покоління дітей і ця сумлінна праця принесли  шану, авторитет і  визнання.

Нехай в серцях рідних, друзів, родини, односельчан вічно живе добра пам’ять про гарну людину.

Вона була шанованою людиною, професіоналом своєї справи,яка присвятила життя улюбленій роботі. Поділяємо горе та підтримуємо рідних і близьких у годину скорботи. Прийміть наші щирі співчуття у зв’язку з цією втратою. Галина Анатоліївна залишиться у пам’яті всіх, хто знав і працював разом з нею веселою людиною,відповідальною,відданою обраній справі,яка відзначилася високою чуйністю до чужих проблем і негараздів.

Світлий і незгасний спомин про її добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав, любив та шанував.

Сьогодні, у цей важкий час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у жалобі.

Вічна память.