Аналіз роботи за  2019 навчальний рік Кленівського ДНЗ "Журавлик".

Дата: 19.02.2020 10:17

Аналіз роботи за  2019 навчальний рік

Кленівський ДНЗ «Журавлик» знаходиться за  адресою: с. Кленова, вул. Центральна 44. Розташований в орендованому приміщенні Кленівської філії  ОНЗ «Городницька ЗОШ І – ІІІ ступенів». У користуванні має одну кімнату ( розташовану на першому поверсі). В закладі функціонує одна група короткотривалого перебування, розрахована на 10 місць.  ЗДО  був відкритий в 2008 році.

Режим роботи пятиденний з чотиригодинним перебуванням дітей. За штатним розписом , працює два працівники :один працівник на 0.5 ставки завідувача, другий -  0.5 помічника вихователя. Завідувач  -  освіта вища. Стаж роботи 11 років.

Впродовж  навчального року у дошкільному закладі функціонує одна група, яку відвідує 11 діток віком від 3 до 6 років. Робота проводилася згідно вимог Закону України «Про дошкільну освіту». Навчально – виховний процес здійснювався за програмою «Українське дошкілля» (оновлена), відповідно до оновленого Базового компонента дошкільної освіти.

Дошкільний заклад працює над такими темами :

1. Розвиток звязного мовлення та його роль у формуванні словесної творчості дитини – дошкільника.
  2. Формування пізнавальної компетентності дошкільників в інтегрованій діяльності.

Робота в ДНЗ велася за усіма розділами програми та тематичними циклами. Знання діти отримують під час занять, різних видів ігор та трудової, індивідуальної діяльності.  Заняття проводяться за програмою «Українське дошкілля», під час яких використовуються різні методи і прийоми: ігровий, мотиваційний, показ творчості,завдання, пояснення, бесіди, заохочення. Вони застосовуються до кожної дитини в індивідуальному порядку з правом вибору виду діяльності щоб розвивати у дітей творчість, ініціативність, увагу,спостережливість.

Завдання на навчальний рік.

1. Здійснення інтегрованого підходу до формування у дітей пятирічного віку   готовності до систематичного навчання з урахуванням індивідуальних особливостей.
  2. Створення умов в ЗДО для забезпечення фізичного, психічного, духовного здоровя.
  3. Наступність у роботі ЗДО і школи.