Дата: 20.02.2020 14:56

Минає 6 років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.
З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого 2020 року в смт.Городниця біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні пройшли заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.
На мітинг прийшли представники влади, духовенство, працівники установ і організацій, громадські і політичні діячі,учнівська молодь та вчителі,небайдужі мешканці.
Перед учасниками заходу виступила начальник відділу культури Городницької селищної ради Ірина Курильчук,учні ОНЗ «Городницька ЗОШ I-III» та священнослужителі Городницького Свято-Георгіївського ставропігійного монастиря,закликаючи у виступі пам’ятати тих, хто поклав свої життя за наше майбутнє та бути гідними їх подвигу.
У жалобі всі присутні схилили голови за Героїв, котрі загинули за світле майбутнє України. Хвилиною мовчання, покладанням квітів,вшанували пам'ять Героїв,і помолились за їхні душі.