Вітаємо з ювілеєм.

Дата: 26.02.2020 11:47

Сьогодні,26 лютого святкує свій славний ювілей 50 років соціальний робітник Городницького центру соціальної допомоги в с.Червона Воля Галина Іванівна Литвинчук.
Шановна Галино Іванівно!
Щиро вітаємо Вас з чудовим святом!Нехай у День народження у Вас буде чудовий настрій, нехай буде величезна кількість квітів і компліментів, усмішок і добра. Нехай поруч завжди будуть дорогі серцю люди. Здоров’я та довгих років щасливого життя!Бажаємо,щоб кожен День народження залишав добрі спогади!Нехай ваше життя завжди освітлює та найзаповітніша зірка,а люди, що зустрічаються на шляху, несуть добро та любов. Хай людська повага і шана не минають, а життя дарує багато світлих і радісних років на багато літ.

З повагою і найкращими побажаннями селищний голова Іван Онищук та начальник відділу соціального захисту населення Стелла Куліковська