Чергова 27 сесія Городницької селищної ради

Дата: 27.02.2020 15:20

Сьогодні,27 лютого відбулося засідання 27 сесії Городницької селищної ради з таким порядком денним:

1.Про  затвердження звіту про виконання селищного бюджету Городницької об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

2. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городницької селищної ради на 2019 рік

3.Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік

4.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

5. Про затвердження Програми стимулів і розвитку надання  реабілітаційних  і соціальних послуг і відновлення матеріально-технічної бази у комунальному закладі «Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» на 2020-2022рр.

6. Про затвердження Програми інформатизації Городницької селищної ради  на 2020-2021 роки

7. Звіт голови  постійної комісії з питань земельних відносин, блаоустрою, санітарного стану, будівництва та екології.

8 Про роботу виконавчого комітету за 2019р.

9. Про внесення змін до рішення 26-ї сесії селищної ради 7-го скликання від 20.12.2019р № 4-26/2019 «Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів»

10 Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Броницькогутянського закладу  ЗСО І-ІІІ ступенів Городницької селищної ради

11.Про  внесення змін та затвердження в новій редакції  Статуту  Броницькогутянського ЗДО «Сонечко» Городницької селищної ради

12. Про створення Комунального закладу «Городницька публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями Городницької селищної ради

13.Про затвердження Положення про надання  платних послуг Будинку культури  села Броницька гута

14 Про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах.

15. Про внесення змін  до  рішення  26 сесії Городницької селищної ради 7 скликання  від 20.12.2019 року  № 14-26/2019 «Про затвердження  Програми  «Організація харчування в закладах освіти

Городницької селищної ради   на 2020 рік.

16.Про  безоплатну передачу майна із комунальної власності Городницької селищної ради (ОТГ) на баланс  відділ освіти Городницької селищної ради.

17.Про  безоплатну передачу майна із комунальної власності Городницької селищної ради (ОТГ) на баланс  КП «Поступ» Городницької селищної ради.

18.Про  безоплатну передачу майна із комунальної власності Городницької селищної ради (ОТГ) на баланс  КНП «АЗПСМ» Городницької селищної ради.

19.Про  безоплатну передачу майна із комунальної власності Городницької селищної ради (ОТГ) на баланс  » Городницького ВПЖКГ

20. Про надання дозволу на  списання основних засобів .

21. Про харчування дітей в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Городницької селищної ради»

Новоград-Волинського району Житомирської  області та  у загальноосвітніх школах Городницької

селищної ради.

22 .Про внесення змін до рішення 26 сесії селищної ради 7 скликання від 29.12.19 № 19-26/2019 «Про  затвердження фінансового плану КНП «АЗПСМ» Городницької селищної ради на 2020 рік».

23. Про затвердження переліку об’єктів на території Городницької  селищної ради, на яких порушники відбуватимуть адміністративне стягнення у виді громадських робіт та виду безоплатних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді  громадських робіт .

24. Про затвердження переліку об’єктів на території Городницької  селищної ради, на яких засуджені особи відбуватимуть призначену міру покарання у виді громадських робіт та виду безоплатних суспільно-корисних робіт для осіб, які засуджені до покарання

у виді громадських робіт .

25. Про затвердження переліку об’єктів на території Городницької  селищної ради, на яких порушники відбуватимуть адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та виду оплачу вальних  робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно- корисних робіт .

26.Про звернення депутатів Городницької селищної ради щодо організації  лікування пацієнтів – членів БО «Лікарняна каса Житомирської області»

27. Про внесення змін до рішення 3 сесії Городницької селищної ради 7 скликання від 21.03.17 № 3-3/2017  «Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Городницької територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах та Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій населення  громадянам Городницької територіальної громади.

28. Земельні питання.

З проектами рішень ви можете ознайомитись на нашому сайті Городницької селищної ради