Звіт КНП "АЗПСМ" за 2019 рік.

Дата: 02.03.2020 14:20

Відповідно до рішення № 13-13/2018 13 сесії 7 скликання Городницької селищної ради від 30 серпня 2018 року Городницька міська лікарня була реорганізована шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради.12 листопада 2018 року Городницька міська лікарня припинила діяльність і було зареєстровано нову юридичну особу -  Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради. Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради, до складу якого входить 6 фельдшерських пунктів, обслуговує 7642 жителі Городницької ОТГ, які проживають в 11 населених пунктах. Медичну допомогу жителям ОТГв 2019 році надавали 32 працівники закладу, серед яких 3 лікарі загальної практики,  терапевт, педіатр, ЛОР, невропатолог, акушер-гінеколог, травматолог. Заклад отримав ліцензію на право  провадження господарської діяльності з медичної практики - 13.12.2018 року, укладено договір з НСЗУ - 15.01.2019 року, зареєстрований в МІС та провадив роботу по  підписанню декларацій з пацієнтами на медичне обслуговування (на кінець 2019 року підписано 5286 декарацій). В 2019 році амбулаторний прийом пацієнтів закладами охорони здоровя становив 44940 пацієнтів, було проведено медичні огляди декретованих груп населення, спільно з спеціалістами Новоград-Волинського міськрай ТМО проведено огляд дитячого населення; лабораторно було обстежено 2898 осіб, що складає 35573 аналізи; в маніиуляційному кабінеті проліковано  1005 пацієнтів, план по виконанню профщеплень виконано на 80 %, туберкулінодіагностику проведено всім підлягаючим контингентам на 100 %. За 2019 рік на обліку знаходилось 76 вагітних, з яких 50 закінчили вагітність пологами. Забезпечується виконання заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників операції об'єднаних сил та надання доступної і якісної допомоги особам, що прибули з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Продовжується робота з інформатизації закладу та переходу  на електронний документообіг та впровадження технологій телемедицини. Заклад співпрацює з благодійними фондами та громадськими організаціями - такими, як Червоний Хрест, ГО «Ваш зір», благодійним фондом «Місія в Україну», міжнародною організацією Лікарі без кордонів. На протязі року працівники КНП «АЗПСМ» підвищували свій професійний рівень відвідуючи науково-практичні конференції, майстеркласи, навчаючись на курсах підвищення кваліфікації та тематичного вдосконалення, а також на внутрішніх конференціях та навчаннях.

Головний лікар КНП"АЗПСМ"   Шалько Ростислав Назарович