Вітання селищного голови зі святом весни!

Дата: 06.03.2020 10:33

Дорогі, милі, чарівні берегині нашої громади!

Від імені депутатів Городницької селищної ради і себе особисто з ніжністю і любов’ю вітаю вас зі святом весни – 8 Березня.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки Городницької громади невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності.

Ви даєте енергію для праці, спонукаєте бути кращими та разом з вами йти до нових вершин. Ви оточуєте нас чоловіків, любов'ю й увагою, і навіть незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте спокій і щастя. Заради Вас відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, на Вашу честь розквітають квіти й звучить світла музика добра, довкола панує кохання і душевна гармонія!

Бажаю Вам щастя й удачі, великого світлого почуття, міцного здоров’я і сильного плеча поруч. Будьте кохані та щасливі!

З повагою і найкращими побажаннями

селищний голова   Іван Онищук